Náš príbeh a hodnoty

Náš příběh

Chtěli bychom se s Vámi podělit o náš příběh. Jsme partnerská dvojice – podnikatel a právnička. Spojuje nás nejen láska, ale také vášeň pro cestování a moderní technologie.

Během našich cest jsme se setkali s vysokými poplatky za roamingové služby, které nás na konci měsíce neměle překvapily. Byli jsme rozhodnuti najít řešení a zajistit spolehlivou a cenově dostupnou službu pro cestovatele jako jsme my, což nás přivedlo k založení našeho eshopu, který se zaměřuje na prodej eSim karet do více než 120 zemí.

Naše hodnoty

  1. Udržitelnost: Udržitelnost je pro nás důležitou hodnotou. Snažíme se ve všech směrech minimalizovat negativní zátěž na životní prostředí a tak jsme se rozhodli nabízet eSim karty, které umožňují cestovat bez použití plastových karet a tak minimalizovat odpad. Snažíme se také spolupracovat s dodavateli, kteří mají podobné hodnoty a dbají na udržitelnost.

  2. Dostupnost (finanční): Chceme aby byly naše produkty dostupné pro každého, kdo si je chce zakoupit a tak se snažíme udržovat konkurenceschopné ceny, aby byly naše eSim karty dostupné i pro lidi s omezenými finančními možnostmi.

  3. Jednoduchost : Věříme, že nakupování by nemělo být složité a zbytečně časově náročné. Proto jsme se snažili vytvořit eshop, který je jednoduchý a intuitivní pro používání. Nabízíme rychlou a jednoduchou registraci a platbu, aby si naši zákazníci mohli rychle a jednoduše koupit eSim kartu a mohli ji co nejdříve používat na svých cestách.